KURUMSAL 2020-01-20T02:10:13+03:00

ŞİRKET PROFİLİ

Bizimle İletişme Geçin

Building Inspiring Spaces

İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde 4500 m2 alandaki fabrikamızda 1985 den beri gelen bilgi birikimi ve tecrübe ile üretime devam etmekteyiz.

Günlük 100 tonluk kullanılabilir üretim ve ortalama 150 bin adetlik dolum kapasitesi ile kozmetik ve dermokozmetik ürünleri, dezenfektanlar, temizlik ve hijyen ürünleri guruplarında çok çeşitli tonajlarda ve esnek üretim adetlerinde imalat, dolum ve paketleme yapabilmekteyiz.

Konusunda uzman kimya mühendisi, kimyager ve biyolog teknik personeller ile AR – GE, ÜR – GE çalışmaları ve yasal mevzuatların yerine getirilmesi konularında müşterilerimiz ile iş ortaklığı yapmaktayız.

RK Kozmetik…

Kuruluş amacı kişisel bakım ve Kozmetik sektöründe kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olmaktır. Tüm çalışanlarıyla, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen, topluma, ekonomiye ve çevreye faydalı öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen RK Kozmetik yoluna bu doğrultuda devam etmektedir.